Post

Etykiety bezpieczeństwa ratują życie - Zapobieganie wypadkom w miejscu pracy z etykietami HCL

Bezpieczeństwo: stan bycia bezpiecznym; wolność od występowania ryzyka urazu, niebezpieczeństwa lub straty.

Kiedy firma HCL Labels została założona na początku lat 90-tych, jej misją była ochrona pracowników przed zagrożeniami związanymi z pracą poprzez właściwe, zgodne z przepisami i aktualne znaki i etykiety. Prawie trzydzieści lat później HCL stoi przy naszym początkowym celu.

HCL Labels istnieje wyłącznie w celu ochrony pracowników przed niebezpiecznymi warunkami pracy. Jesteśmy organizacją, która jest niezwykle dumna z tego, że oferuje produkt, który zapobiega urazom, wypadkom i ratuje życie. Wiemy, że to całkiem fajne.

Komunikaty o zagrożeniach i bezpieczeństwo

Biblioteka HCL to ponad 70,000 znaków i etykiet zgodnych z przepisami, które informują o specyficznych zagrożeniach związanych z pracą. Od niektórych z naszych bardziej niekonwencjonalnych znaków, takich jak Ostrzeżenie: Byk, do bardziej rozpoznawalnych etykiet, takich jak NFPA 704 Diament i Aceton, nasze produkty są przeznaczone do dopasowania w każdym miejscu pracy.

Podstawowym przesłaniem, które kieruje informowaniem o zagrożeniach w miejscu pracy, jest prawo OSHA dotyczące prawa do wiedzy. Pracownicy mają prawo wiedzieć o potencjalnych zagrożeniach dla zdrowia i zdrowia fizycznego związanych z chemikaliami, sprzętem i innymi szkodliwymi materiałami w miejscu pracy.

bezpieczeństwo

Poprzez praktyki w miejscu pracy i planowanie komunikacji o zagrożeniach, pracodawcy zapewniają swoim pracownikom środki do wizualizacji i zrozumienia związanych z nimi zagrożeń.

Właściwe znaki i etykiety

Umieszczenie odpowiednich, dobrze widocznych i właściwych komunikatów bezpieczeństwa wokół zakładu zapewni, że pracownicy będą praktykować swoje prawo do wiedzy. W HCL wierzymy, że wypadkom zawsze można zapobiegać i ich unikać.

Zapobieganie wypadkom jest możliwe. Poprzez wysokiej jakości i konsekwentne szkolenia, jak również jasne komunikaty (znaki i etykiety) w całym zakładzie, stawiasz swoją firmę w najlepszej sytuacji, aby zapobiec wypadkom zanim się wydarzą.

Dołącz do nas w naszej misji ratowania życia, jedna etykieta na raz.