Post

Etykietowanie pudełek

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie etykiet. Samoprzylepne etykiety od producenta. Etykiety na rolce, czas produkcji 4-6 dni. Dostawa na terenie całej Rosji.

Etykietowanie pudełek - niezbędny proces pracy w magazynach, u operatorów 3PL, w firmach produkcyjnych. Etykietowanie kartonów nie zawsze odbywa się w warunkach "biurowych".

Często warunki temperaturowe, wilgoć, kondensacja lub przechowywanie w niskiej temperaturze stawiają etykiecie specjalne wymagania. Do oznaczania kartonów z towarem w niekorzystnych warunkach polecamy etykiety termiczne typu top. Do rozważenia są również etykiety syntetyczne. Chociaż na rynku dostępne są etykiety papierowe, zalecamy kontakt z firmą zajmującą się etykietowaniem, aby ustalić, czy dla Twojej firmy odpowiednie jest tanie rozwiązanie w zakresie etykietowania, czy też należy wybrać etykiety termiczne.

Powłoka ochronna zapewnia, że etykieta i naniesiony na nią obraz pozostaną nienaruszone nawet w najtrudniejszych warunkach. Jako producent możemy dostosować wartość kleju do Państwa potrzeb w zakresie etykietowania.

Etykietę na paletę możemy wykonać w ciągu 4-6 dni. Etykieta paletowa producenta Bosla charakteryzuje się stabilną przyczepnością do chropowatych powierzchni, jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, odporna na zmiany temperatury, może być stosowana w ujemnych temperaturach etykietowania. Etykiety w magazynie rozwiązują wiele problemów. Etykiety na stojaki umożliwiają identyfikację terminali, poszczególnych systemów stojaków i konstrukcji stojaków. Dzięki etykietowaniu wszystkie procesy przyjmowania, wydawania i zarządzania zapasami są zautomatyzowane, a błędy wynikające z pomyłek ludzkich wyeliminowane. 

Znajdź więcej informacji na: http://opakowaniachemiczne.pl

Co możemy dla Ciebie zrobić? Nasza firma świadczy szereg usług i środków służących do oznaczania towarów i usług. Jeśli dysponujemy odpowiednim sprzętem, znajdziemy etykiety samoprzylepne i taśmy. W przypadku braku sprzętu lub przebudowy floty znajdziesz wysokiej jakości drukarkę etykiet dla swojego magazynu w Twoim budżecie, dobierzemy i zrealizujemy druk etykiet i taśmy. Oferujemy również usługi takie jak konserwacja urządzeń i doradztwo w zakresie etykietowania. Usługa obejmuje takie elementy jak wymiana towaru (drukarka), wizyta specjalisty w celu kontroli i identyfikacji pierwszych oznak awarii.